Targi BEAUTY FORM 25-26.09.2021

GOTOWI NA SPOTKANIE?

Kosmetyka i fryzjerstwo razem dla Ciebie!

Ponad 200 Wystawców, ponad 22 000 m2, bezpłatny parking i wiele więcej!

Już 25-26 września spotkajmy się na targach BEAUTY FORUM & HAIR łączących świat kosmetyki i fryzjerstwa. Długo wyczekiwana edycja targów odbędzie się w nowej lokalizacji, Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie k. Warszawy.

Na targach znajdziesz ogromną dawkę wiedzy od ekspertów, dowiesz się o czym mówi branża i poznasz najnowsze trendy oraz bogatą ofertę Wystawców.

Przed nami:

Kongres Kosmetyczno-Fryzjerski – 43 seminaria, panele dyskusyjne i look&learn,

THE MAKEUP DAY – wyjątkowe wydarzenie dla fanów makijażu,

– prezentacje i pokazy na scenach BEAUTY POINT, HAIR POINT, BARBER POINT oraz Strefie Nauczyciela,

– emocjonujące mistrzostwa.

Już teraz kup bilet – bezpiecznie, szybko i łatwo poprzez nasz nowy sklep, dostępny na stronie targów i kongresu. Mamy dla Ciebie 40% rabatu na zakup biletu wstępu na targi z kodem EKO-HIGIENA tylko do 10 września (rabat nie dotyczy biletów wstępu dla uczniów). Więcej szczegółów na www.beauty-fairs.com.pl

Między Narodowe Targi Branży Fryzjerskiej 19-20.10.2019

Odwiedź Nas na targach Hair Forum, które odbędą się 19 i 20 października 2019 w nowym Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie.

Wyjątkowość tej edycji, poza nowym miejscem, to również gość specjalny – Patrick Cameron, gwiazda światowego fryzjerstwa, który po raz pierwszy wystąpi na targach w Polsce. Patrick Cameron to znany i ceniony na całym świecie autorytet branży fryzjerskiej. Swoje umiejętności zaprezentuje w sobotę i w niedzielę podczas pokazów na Scenie Głównej. Dodatkowo osoby chcące z bliska zobaczyć prace Pana Patricka Camerona będą mogły uczestniczyć w specjalnym spotkaniu, które odbędzie się w sobotę i w niedzielę w sali seminaryjnej.

Targi Hair Forum to dwa dni zjawiskowych prezentacji, inspirujących wykładów, pokazów i mistrzostw. Ta pełna atrakcji impreza dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej to wyjątkowa okazja by zobaczyć na żywo gwiazdy światowego formatu na Scenie Głównej, Barber’s Corner, Kongresowej oraz podczas Międzynarodowego Kongresu Fryzjerskiego w którego w skład wchodzi: Spotkanie z Gwiazdą, szkolenia Look & Learn oraz wykłady Biznesowe w branży fryzjerskiej.

To właśnie tu, pod jednym dachem biznes, nauka, pasja i miłość do piękna łączą się w jedno wydarzenie.

Nie może Cię tu zabraknąć!

Targi BEAUTY FORM 21-22.09.2019

Spotkajmy się na stoisku EKO-HIGIENA M.KUŹMA,I.BORKIEWICZ-KAAZ S.C. na Targach BEAUTY FORUM 2019 – edycja jesienna, które odbędą w Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO przy ulicy Modlińskiej 6D w Warszawie, w dniach 21-22 września 2019 roku. Imponujący obszar wystawienniczy i nowoczesna infrastruktura obiektu umożliwią wszystkim komfortowy udział w targach.

32-gie targi BEAUTY FORUM 2019 to jesienne targi kosmetyczne nr 1 w Polsce dla profesjonalistów branży beauty! Unikatowa pod względem charakteru, zasięgu i kompleksowości impreza o międzynarodowym charakterze, atrakcyjnym programie i doskonałej organizacji. W tegorocznym programie m.in.: aktualne trendy i nowości produktowe w formie oryginalnych pokazów i niezapomnianych show, 32 seminaria w 8 wyjątkowych blokach tematycznych – w tym tegoroczna nowość: 3 panele dyskusyjne w ramach Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego, a także możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i wiele więcej.

Szczegóły znajdziesz na www.beauty-fairs.com.pl